Evden Eve Nakliyat

Onur Evden Eve Nakliyat İstanbul ve Türkiye içinde 1980 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizden almış olduğu olumlu izlenimler ile kendini geliştirerek yoluna devam etmekte ve sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız sorunsuz olarak ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Büyük yatırımlar yaparak yepyeni modern bir oluşum içerisine girip verdiği hizmet kalitesini şuan Türkiye standartlarının üzerinde uygulamaktadır.

Daha kaliteli hizmeti sizlere her zaman sunabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Firmamız, Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde, çeşitli nedenlerden dolayı kaynaklanan depolama gereksinimlerini, nakliyat konusundaki uzmanlık ve titizlik eşliğinde sağlamaktadır. Eşyalarınız kapalı kasaların içerisinde, kapalı garajlarda her nakliyat hizmeti ayrı olarak saklanmaktadır. Bizim için en önemli faktör diğer Evden Eve taşımacılık firmalarından farklı olmak, müşterimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek ve onlara en iyi şekilde hizmet verebilmektir.

Asansörlü Taşımacılık

Onur evden eve nakliyat olarak İstanbul asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz.


Asansörlü nakliyat araçlarımız 17. Kat'a kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.


Yük asansörlerimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük Asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere kiraya verilmektedir.


Kiralama İşlemleri ve tüm nakliyat, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.


İstanbul da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden evden eve nakliyat firmaları da yararlanabilmektedir. Bunun için yapmaları gereken bizimle irtibata geçip Asansörlü nakliyat araçlarının Kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum demeleri yeterli.


Ankara ve İstanbul başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 17. kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama süreleri; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Evden eve nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımızda mevcuttur.


Onur Evden Eve, Asansörlü Nakliyat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe, güler yüzlü hizmet kaliteli nakliyat ve hizmet anlayışı ile 1980 yılından beri İstanbul merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız...

Uluslararası Nakliyat

Eşya Taşıma konularında uzman olan firmamız müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikasıyla yol almaktadır. Ayrı Türkiye içi Evden eve nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Eşya Depolama ve Piyano Taşıma hizmetlerinide vermektedir. Evden Eve Nakliyat sektöründe pratik çözümler sunan firmamız, artık tüm dünyaya Uluslararası Ev Eşyası Taşımacılığı sunmaktadır. Dünyanın hangi noktasında olursanız olun firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çalıştığımız ülkeler aşağıda belirtilmiştir.


Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine hizmet verilmektedir. Araçlarımız 86 m3 ile 120 m3 arasındaki hacimlerde Askılı, Frigolu, Kapalı, Tenteli ve yabancı plakalı olup taşıma bedelleri oldukça uygundur.


Uluslararası nakliye firmalarının en büyük sorunları arasında teslim alınan ürünlerin ülke sınırlarında ki gümrük alanlarında yaşanan sıkıntı ve prüzler nedeniyle istenilen zaman içerisinde teslimat işlemlerinin yapılamaması gelmektedir. Firmamız gümrük alanlarında bulunan görevli personelimizin evrak takibi vs. gibi işlemleri ürününüz gümrük kontrol alanına gelmeden çözümlendirmesi sonucunda bu gibi problemlere mahal vermemektedir.

Ev Eşyası Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetlerinde "depolama" denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başaran Onur Eşya Depolama güvenle özveriyle sizlere hizmet vermektedir. Eşya depolama firmamız. Birden fazla referansa ve çeşitli ebatlardaki depolarla başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye eşya depolama, taşımacılık konusunda hizmet vermektedir. Firmamız ev eşyası depolama haricinde sizlere vermiş olduğu hizmetler arasında ofis büro taşımacılığı, paketleme ambalajlama evden eve nakliyat gibi alanlarda hizmet vermektedir. Eşya depolama merkezimizde deneyim ve güvenin bir arada tutulduğu sıcak samimi ortamda firmamızda eşyalarınız güven ellerde olmaya devam edecektir.


Firmamızı aradığınızda depo sorumlusu personelimizden randevu alıp eşya depomuzu yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada en önemli unsur paketlemedir. Paketlemede esnasında eşyalarınız için kullanılan malzeme daha öncesinden kullanılmış olmamalıdır. Ayrıca paketleme için kullanmış olduğumuz malzemeleri yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada genel itibariyle kullanılan malzemeler; streç, kraft kağıt, havalı naylon, koli, ambalaj ipi, ambalaj bandı, askılı koli, palet, düz naylon ve sandık gibi araç gereçler kullanmaktayız.


Depolarımız yedi gün yirmi dört saat boyunca arşiv kayıtlı kamera kaydı yapan güvenlikli, sigortalı, eşya depolardır. Olabilecek tüm aksiliklere karşı (yangın, deprem, hırsızlık, sel) gibi olaylarda sigortalanmakta eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Onur Nakliyat Ofis & Ev taşıma hizmetleri şehirlerarası taşıma ve nakliyat taşımacılığın da ayrıntılı bir plan sunar ve bu plan çerçevesinde sizi en ince detayına kadar aydınlatır. Onur taşıma hizmetleri profesyonellerimiz sizin şehirler arası uzun mesafe yolculuğunuz sırasında sahip olunması gereken bütün durumları detaylı bir şekilde düşünür ve önlem alırlar. Taşıma sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her durumu sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. Onur nakliyat uzmanları en iyi şehirler arası uzun mesafeyle ilgili tasıma hizmetleri için gerekli olan danışmanlık ve rehberlik hizmetleri bilgisine sahiptirler. Size teslim süresi, tarih ve taşıma maliyeti tüm bilgiler açık bir şekilde anlatılacaktır. Bunun hakkında gerekli bilgiler uzmanlarımız tarafından size verilir. Bu bilgiler beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir. Tüm bunlar planlandıktan sonra size çağımızın en son teknolojik olanakları çerçevesinde size resmi e-mail adresimizden tüm detayları içerisinde olacak şekilde bir teklif sunar. Bu teklif çerçevesinde söylediğimiz herşeyi pratikte yapabilmenin mutluluğu hizmetimizde görebilirsiniz.


Şehirler arası taşımacılığında, Onur evden eve nakliyat firması olarak, deneyimli kişisel bir taşınma danışmanı tarafından size şehirler arası uzun mesafe taşımacılığı konusunda bireysel hareket planını detaylı bir şekilde anlatılır. Sizin taşınma planınız temel tasıma hizmetlerini içerecek uzman taşıma şirketi olarak sizin ihtiyaçlarınızı gücümüzle birleştirerek size destek olabiliriz. Kişisel yerleşme danışmanımız, bütün ayrıntıları çözerek, sizin için en iyi planı belirleyecektir. Şirketinizin yük taşıma kaldırma ve eşya tasıma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ofis - Büro Taşımacılığı

Sistemli çalışmak Onur Evden Eve Nakliyat için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar. Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Onur taşımacılık Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.


Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir. Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya ve klasörler paketlenir.